Obchodní činnost

Pro poskytnutí kompletních služeb zajišťujeme v rámci přímé obchodní činnosti prodej a technické poradenství sortimentu těchto i dalších našich obchodních partnerů:


Danfoss, měření a regulace
 • Danfoss


Image 0 - Elektrické pohony VLT
Elektrické pohony VLT
Elektrické pohony VLT
Image 1 - Průmyslová automatizace
Průmyslová automatizace
Průmyslová automatizace

Danfoss s.r.o. je dceřiná společnost Danfoss A/S, která je největší průmyslovou společností Dánska. Tato nadnárodní skupina je světovou jedničkou ve výzkumu, vývoji, výrobě, prodeji a servisu mechanických a elektronických komponent pro široké spektrum průmyslových oborů.

Elektrické pohony VLT® – frekvenční měniče, softstartéry a jejich příslušenství

Průmyslové a regulační prvky – elektromagnetické ventily, termostaty, presostaty, snímače tlaku a teploty

Díky on-line objednávání máme přehled o skladových zásobách a dodacích termínech výrobků Danfoss.


Ldm, průmyslová automatizace

 • LDM

Firma LDM spol. s r. o. byla založena třemi společníky v polovině roku 1991. Od samostatného vzniku byla, stále je a bude zaměřena na výrobu průmyslových armatur, zejména regulačních ventilů v tlakových stupních PN 16 až PN 500 a v dimenzích DN 15 až DN 400.

Portfolio LDM

  Jsme připraveni nabídnout vám výrobky z celého sortimentu LDM včetně specifikace armatur dle vašich požadavků. Dlouholetá spolupráce s firmou LDM nastavila pro naši společnost velmi dobré obchodní podmínky.

SENSIT, snímače teploty
 • SENSIT

Společnost SENSIT s.r.o. je dnes jedním z nejvýznamnějších výrobců snímačů teploty v rozsahu teplot od -190°C do 600°C na českém trhu.

Portfolio Sensit

  Její výrobky nacházejí uplatnění v oboru měření a regulace, v oboru fakturačního měření spotřeby tepla a ve všech odvětvích průmyslu, zemědělství a služeb, kde je nutno sledovat teplotu jako důležitý parametr technologických procesů.
Měření teploty obnovitelných zdrojů
Měření teploty v aplikacích vytápění
Měření teploty v dopravní technice
Měření teploty v gumárenství
Měření teploty v potravinářství
Měření teploty ve vzduchotechnice
Měření teploty ve zdravotnictví
Snímače teploty - stanovená meřidla
Zakázková výroba snímačů teploty

Siemens, průmyslová automatizace
 • Siemens

Firma Siemens AG vznikla již před více než 150 lety a v současné době patří mezi největší světové elektrotechnické koncerny. Jako jediná firma na světě pokrývá prakticky celé spektrum elektrotechniky a elektroniky.

Portfolio Siemens

  Naši pracovníci jsou pravidelně školeni na nastavování regulátorů RVS, Automatů řady S7 a s nimi souvisejících komponentů regulace. Dle vašeho přání vám rádi pomůžeme se specifikací, nebo nastavením komponentů Siemens. Úzce spolupracujeme také s dalšími společnostmi, které dodávají řídicí systémy Siemens.

Endress + Hauser, měření a regulace
 • Endress + Hauser

Portfolio Endress + Hauser

  Endress+Hauser je jedním z největších dodavatelů měřicí techniky a řešení v oblasti automatizace pro průmyslové technologie. Praktické zkušenosti nám ukázaly, že výrobky Endress+Hauser patří k velmi spolehlivým a dlouholetým řešením měření a regulace.

IFM electronic
 • IFM electronic

Ifm electronic, spol. s.r.o. má své místo v senzorice, výstavbě sítí a řídících technologií pro automatizaci. Inovace, bízký kontakt s trhem, kvalita výrobků a schopnost naplnění nejrůznějších požadavků vytvořily z ifm vůdčí společnost v různých oborech.

Portfolio ifm

  Pro vaše aplikace vám připravíme cenovou nabídku se specifikací snímačů ifm. S ifm spolupracujeme mimo jiné při řešení technologií s As-i sběrnicemi a také programujeme řídicí systémy pro mobilní zařízení.

amit
 • Amit

Společnost AMiT, spol. s r.o. je ryze český výrobce řídicích systémů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci.

Portfolio Amit

  Řídicí systémy AMiT běžně používáme pro řízení technologie vzduchotechnik a kotelen. Svou spolehlivostí, kvalitou a dostupností jsou pro zákazníka vhodným řešením pro řízení.

Elsaco
 • Elsaco

Nosným výrobním programem ELSACO jsou řídicí systémy. Kromě toho také společnost vyrábí řadu dalších výrobků, které tvoří nezanedbatelnou část celkové produkce. Můžeme jmenovat například analogové i binární moduly pro sběr dat, velkoplošné sedmisegmentové displeje, převodníky pro sériová rozhraní, signálové ochrany, dálkové ovladače či napájecí zdroje.

Portfolio Elsaco

  Řídicí systémy PROMOS jsou implementovány na všech výměníkových stanicích v Hradci Králové. Svou spolehlivostí a kvalitou si získali zákazníky jakými jsou například Elektrárna Opatovice, a.s. nebo Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s.

JTO
 • JTO

Portfolio JTO

  Firma J.T.O System, s.r.o. se zabývá výrobou elektronických detekčních systémů úniku plynu, které jsou velmi často vybaveny prostory s nebezpečím úniku plynů. Projekční kanceláře je často nasazují do svých projektů.